Заступник міністра юстиції Денис Чернишов провів нараду в Черкасах

Заступник міністра юстиції Денис Чернишов провів нараду в Черкасах Як інформують у філії Центру пробації в Черкаській області, заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов провів нараду за участі начальників структурних підрозділів філії Центру пробації в Черкаській області

Насичений робочий день у заступника Міністра юстиції України Дениса Чернишова, який приїхав на Черкащину з робочим візитом, розпочався з продуктивної на результати наради.

У нараді, що відбулася 15 липня, також взяли участь директор Центру пробації Олег Янчук, начальник Головного територіального управління юстиції Олександр Свіренюк.

На заході було підведено підсумки роботи філії Центру пробації в Черкаській області за І півріччя 2019 року, а також обговорено питання взаємодії з іншими органами та установами державної влади, громадськими організаціями, що діють на Черкащині. Денис Чернишов звернув увагу на те, що основний критерій якості роботи уповноважених органів з питань пробації Черкаської області - повторна злочинність, яка не перевищує в області 1,17 % від осіб, що пройшли по обліках.
«За досить короткий час реформування пробація зарекомендувала себе як дієва та ефективна система роботи з правопорушниками, яка дозволяє забезпечити безпеку суспільства, а також зекономити кошти, що необхідні для утримання осіб у місцях позбавлення волі», – підкреслив Денис Чернишов.

Під час заходу були розглянуті питання кадрового забезпечення, фінансування, матеріально-технічного забезпечення та організаційно-розпорядчі питання. Під час обговорення нагальних питань функціонування Центру пробації Олег Янчук та керівництво філії Центру в Черкаській області зосередило увагу персоналу пробації на важливості комунікації з партнерами, органами місцевої влади, а також розширення «банку ресурсів» для успішного вирішення потреб клієнтів пробації.

Заступник Міністра юстиції надав рекомендації працівникам філії Центру пробації в Черкаській області, враховуючи досвід інших областей України.

На заході також були присутні представники благодійної організації «Від серця до серця», які висловили вдячність персоналу пробації за співпрацю у реалізації пілотних проектів, направлених на попередження захворювань клієнтів пробації ВІЛ/СНІД, туберкульоз, вірусний гепатит .

Під час візиту Денис Вікторович також обговорив з керівництвом Черкаського слідчого ізолятора, представниками філії Центру пробації в Черкаській області результати реалізації пілотного проекту щодо впровадження пенітенціарної пробації в органах та установах виконання покарань Черкаської області. Даний проект став можливим завдяки співпраці з благодійною організацією «FREE ZONE».
15.07.2019 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter