В Умані оновили історичну частину "Софіївки"

В Умані оновили історичну частину унікальної пам’ятки садово-паркового мистецтва – Національного дендрологічного парку «Софіївка». Як інформують у Черкаській ОДА, тут відкрили нову «Сучасну Софіївку» в стилі єдиного в Східній Європі фентезі-парку.
В Умані оновили історичну частину "Софіївки"

І нині вона дарує відвідувачам унікальні композиції та арт-об’єкти, де дивовижний світ української культури та міфології поєднався зі світом древнього Сходу. Світломузична арт-інсталяція з портретом Софії Потоцької, інноваційне 3D-мапінг шоу «Душа лісу», стилізована вхідна група, поряд з якою представлені картини з періодами розвитку «Софіївки», оглядовий майданчик, водоспад «Дракони», традиційна Українська садиба з символічною атрибутикою та найяскравішими представниками української міфології, Японський сад з озером, альтанками, садом каменів, багатофункціональний дитячий майданчик. Усе це та ще безліч іншого зможуть відтепер побачити містяни й гості міста.
В Умані оновили історичну частину "Софіївки"

Днями в Умані відкрили комплекс водоспадів «Тризуб Посейдона», а ще набережну Осташівського ставу.

У цілому ж такі оновлення вдалося зробити завдяки ініціативі народного депутата України Антона Яценка, спільним зусиллям держави й місцевої влади.
15.07.2019 16:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter