16 липня на площі перед Черкаською міськрадою «Черкасиенергозбут» урочисто відкриє "енергетичну лавочку"

Як інформують у прес-службі ТОВ "Черкасиенергозбут", електропостачальна компанія ТОВ «Черкасиенергозбут» продовжує втілювати різні соціальноорієнтовані ініціативи.

Цього разу компанія дарує для всіх власників мобільних телефонів, ноутбуків, планшетів, power-банків.

16 липня о 13.00 на площі біля Черкаської міської ради буде встановлено лавочку, яка водночас є і підзарядним пристроєм для різних гаджетів. Енергію для підзарядки «лавочка-заряджалочка» бере від Сонця. Тож проект по встановленню енергетичних лавочок у Черкасах – це, відповідно, ще й впровадження у побут жителів обласного центру і енергоощадних технологій.

- Відсьогодні життя у Черкасах стане комфортнішим. Наша компанія дотримується принципів ведення соціальноорієнтованого бізнесу, і тому дбає про покращення умов для городян і гостей міста. Тож сьогодні ми починаємо встановлювати ці суперсучасні лавочки, оснащені сонячними панелями, які водночас слугуватимуть для городян та гостей міста і місцем для відпочинку і підзарядки гаджетів. Ми придбали кілька таких лавочок. Перші дві вирішили розмістити на площі біля Черкаської міської ради та у зоопарку, а решту - в різних куточках нашого чудового міста. Ці лавочки – справжній плід втілення американських технологій і американської якості. Панелі і акумуляторні батареї лавок виготовлені у США. А дерев’яні частини лавочок виготовлені з міцної деревини - буку, - прокоментував подію директор ТОВ «Черкасиенергозбут» Євгеній Лут.

Енергетичні лавочки дадуть черкащанам доступ до додаткових джерел живлення і дозволять довше залишатися на зв’язку.
15.07.2019 14:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter