Стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Як інформують у Черкаській облраді, 17 червня 2019 року стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019». Всього на конкурс свої бізнес-плани подали 115 сіл України з усіх її областей. За рейтингом організаторів, громади Черкаської область були найбільш активними при подачі заявок разом із Тернопільською та Запорізькою областями.

На сьогодні сформовано 20-ку кращих заявок за допомогою оціночної шкали. Серед лідерів – село Скотареве Шполянської міської об’єднаної територіальної громади.
Стартувало онлайн-голосування IV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села України 2019»

Голосування триватиме до 27 липня.

Представлений громадою на конкурс бізнес-план передбачає облаштування прибережної зони відпочинку навколо ставка в центрі села з метою вирішення питання якісного дозвілля і відпочинку на природі родинами, облаштування місць для риболовлі, влаштовувати пікніків. Для такого сімейного виду відпочинку в громаді відсутні спеціально облаштовані місця.

Створення зони відпочинку дасть змогу отримувати кошти за оренду бесідок, альтанок, місць для риболовлі. Всі отримані кошти будуть спрямовуватися на подальший розвиток території навколо ставка – облаштування місць для купання, закупівлі човнів та катамаранів тощо. Витрати, пов’язані з оплатою праці охоронців, бере на себе місцева ГО «Фішер», що й на теперішній час наглядає за ставком.

Завданням проекту є створення всіх необхідних умов для комфортного та безпечного відпочинку жителів громади на природі: облаштування комфортних бесідок, альтанок, лавочок; встановлення ліхтарів та сміттєвих урн; встановлення камер безпеки.

Сума загальних витрат проекту становить 100 тис. грн. Для реалізації даного проекту селу необхідний 1 місяць.
15.07.2019 12:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter