Одарич прогнозує, що 2013 року Черкаси півроку сидітимуть без грошей

Одарич прогнозує, що 2013 року Черкаси півроку сидітимуть без грошейМер Черкас Сергій Одарич заявляє, що у 2013 році місто матиме недофінансування "десь близько півроку".
Про це він повідомив у понеділок на прес-конференції, пише Прочерк.
"Якщо в цьому році ми мали недофінансування близько трьох місяців по основним бюджетним сферам, то на наступний рік ситуація виглядає так, що ми матимемо недофінансування десь близько півроку", - сказав Одарич.
За його словами, коли запрацює Верховна рада нового скликання і вирішить організаційні питання з обранням керівництва Ради, місто активно вступить "в режим переговорів з урядом і ВРУ щодо того, як прожити наступний рік".
Одарич також повідомив, що остаточно закрити фінансовий рік черкаським бюджетникам влада так і не зможе.
"Урядом прийнято низку рішень, здійснено видатки на зарплату бюджетникам. По тому, що ми зараз бачимо, скажу, що в грудні ми зможемо повністю заплатити аванс", - сказав мер.
"А вже другу половину зарплати доведеться виплачувати на початку січня. Можливо, уряд виділить додаткове фінансування, щоб не допустити появи по Україні заборгованості з зарплат перед працівниками бюджетних установ", - зазначив Одарич.
10.12.2012 12:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter