У Черкаській облраді визначаються з кандидатурами директорів двох шкіл-інтернатів

У Черкаській облраді визначаються з кандидатурами директорів двох шкіл-інтернатів Як інформують у Черкаській облраді, 11 липня проведено перші засідання конкурсних комісій щодо визначення кандидатур на посади директорів комунальних закладів. Так відбулися установчі засідання комісій з проведення конкурсного відбору на зайняття посад директорів комунальних закладів «Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради» та «Бабанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської обласної ради».

У ході роботи присутніх ознайомлено з порядком проведення конкурсу; повідомлено про вимоги та обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», у тому числі механізми повідомлення членом Комісії про конфлікт інтересів та його подальші дії. Зокрема, кожним членом комісій було заповнено відповідні заяви про відсутність конфлікту інтересів.

Також було поінформовано про встановлення вимог до претендентів на зайняття посади директора, умови розміщення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті обласної ради і веб-сайті відповідного закладу освіти тощо.

На завершення члени комісії затвердили регламент виступів та обговорення членами комісії претендентів під час проведення конкурсу, узгодили дати наступних засідань конкурсних комісій та обговорили інші установчі питання роботи.
11.07.2019 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter