28 липня в Черкасах на "Бочці" проходитиме Х Молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2019»

Як інформують у БК "Черкаські Мавпи", ювілейний Х Молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2019» відбудеться 28 липня в Черкасах, на території розважально-оздоровчого комплексу «Бочка». В рамках фестивалю відбудеться однойменний турнір з баскетболу 3Х3. Змагання пройдуть за підтримки «Федерації Баскетболу України» і традиційно мають зібрати кращих стрітболістів з усієї України. Окрім спортивної частини свята заплановано виступи творчо обдарованої молоді Черкас.
28 липня в Черкасах на "Бочці" проходитиме Х Молодіжний фестиваль «Маніфест Вулиці-2019»

Останній раз «Маніфест Вулиці» проводився в 2016 році на території черкаського аеропорту, в рамках фестивалю швидкості «SUN DRIVE FEST», де головними подіями були дрег-рейсинг та авто слалом.

Наразі, на «Бочці» триває ремонт баскетбольного майданчика, тому прийшлося змістити дату проведення фестивалю і турніру на 28 липня 2019 р. Організатори фестивалю перепрошують за незручності. Вже менше ніж за 2 тижні, гостинні Черкаси, прийматимуть гравців з усієї України. В паузах між матчами, гравці зможуть відпочити на розташованому поруч дніпровському пляжі та відвідати страви від шеф-повара розважально-оздоровчого комплексу «Бочка».

Переможці та фіналісти будуть нагороджені кубком, медалями, грошовими та цінними призами від партнерів фестивалю та організаторів!
11.07.2019 10:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter