У Черкасах розпочався другий етап гідравлічних випробувань

У Черкасах розпочався другий етап гідравлічних випробувань ВП «Черкаська ТЕЦ» ПрАТ «Черкаське хімволокно» спільно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» розпочала ІІ етап гідравлічних випробувань, який орієнтовно триватиме до 9 серпня 2019 р.

Протягом гідровипробувань фахівці Черкаської ТЕЦ перевірятимуть магістральні теплові мережі, що розташовані вздовж вулиць: Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. У будинках по зазначених вулицях протягом випробувань буде відсутнє гаряче водопостачання.

Наразі Черкаська ТЕЦ продовжує підготовку теплового господарства до нового опалювального сезону, перевіряючи тепломагістралі на щільність та міцність, аби виявити і ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі поривів взимку. На сьогодні вже ліквідовано 85 відсотків пошкоджень, які виявили під час першого етапу гідравлічних випробувань.

Також у рамках підготовки до зимового періоду на підприємстві наразі здійснюється ремонт обладнання задля безперебійного та надійного проходження наступного опалювального сезону.
11.07.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter