Улітку в Черкасах розпочав роботу дитячий майданчик «Простір без насилля!»

Як інформують у міськраді Черкас, цьогоріч у Черкасах традиційно стартував літній майданчик «Простір без насилля!». Працівниками Черкаського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді вкотре організовано літнє дозвілля для дітей та підлітків.
Улітку в Черкасах розпочав роботу дитячий майданчик «Простір без насилля!»

З метою пропаганди здорового способу життя протягом літніх канікул для різних вікових категорій дітей із сімей, що перебувають на обліку в Центрі та потрапили у складні життєві обставини, організовано змістовне дозвілля.

Сьогоднішній день, а це був 5 день діяльності табору, був присвячений профілактиці шкідливих звичок. Для участі у заходах, які проводились із дітьми, були запрошені працівники Соснівського районного відділу філії Центру пробації в Черкаській області.

Начальник відділу Ольга Корнієнко розповіла дітям про наслідки вживання тютюнових та наркотичних речовин, про їх вплив на організм людини. Інспектор відділу Олеся Гордієнко у формі діалогу висвітлила тему щодо кримінальної та адміністративної відповідальності підлітків.

Захоплююча бесіда та позитивна атмосфера сприяла зустрічі офіцерів пробації із дітьми, які задавали питання різного характеру: який навчальний заклад необхідно закінчити, щоб працювати в пробації, які предмети саме необхідно вивчати та чи важлива при цьому фізична підготовка?

«Життя цих дітей складне, а тому працівники служб намагаються урізноманітнити та розширити їх кругозір, приділити їм увагу. Дивлячись на таку плідну роботу хочеться вірити, що саме ці діти ніколи не порушать Закон», - додала Ольга Корнієнко.
08.07.2019 11:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter