На Черкащині впроваджують проект "Поліцейський офіцер громади"

Як інформують у Черкаській облраді, питання організації безпеки все частіше підіймається керівниками об’єднаних територіальних громад. Забезпечення правопорядку дозволить почуватися жителям громади безпечно та комфортно, але це не єдина перевага. Ще одним цікавим фактом є те, що до безпечної громади долучається більше інвесторів. Мати поліцейського, який 24/7 знаходитиметься в громаді та буде готовим у будь яку хвилину прийти на допомогу - це та мрія, яка стане реальністю завдяки реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади».
На Черкащині впроваджують проект "Поліцейський офіцер громади"

Нещодавно до офісу Черкаського ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою» завітали начальник дільничних офіцерів поліції України Сергій Альошкін Сергій та інспектор управління превентивної діяльності ГУНП Черкаської області Сергій Кудь, які повідомили чудову новину, про те, що наша Черкаська область потрапила до проекту «Поліцейський офіцер громади». Зустрівшись з директором Черкаського ЦРМС Сергієм Слиньком та радницею з муніципальних послуг Анною Сараною, гості розповіли про етапи впровадження проекту і його переваги.

Коротко про те, які переваги отримує громада:

- Поліцейського, який знає специфіку роботи в громаді, якого навчили саме тонкощам та специфіці роботи в ОТГ;

- Поліцейського, який 24/7 перебуває в громаді та жителі громади знають як він виглядає і де його знайти у разі необхідності;

- Мобільного поліцейського. За рахунок американської Програми ICITAP кожному поліцейському офіцеру громади буде передане авто;

- Універсального співробітника поліції, який виконуватиме функції дільничного, патрульного, ювенального та дозвільного;

- Поліцейський офіцер громади знаходиться у штаті територіального відділу поліції, але звітується громаді.

З першого липня розпочався відбір поліцейських на навчання, яке триватиме 2,5 місяці. За цей час, поліцейських, які виявили бажання працювати в ОТГ, навчать специфіці та особливостям роботи в громаді, надавати першу невідкладну допомогу, познайомлять зі структурою ОМС та навчать як діяти в ситуаціях, що знаходяться поза компетенцією дільничних. Орієнтовно, громади, що візьмуть участь у проекті, отримають своїх поліцейських вже у грудні місяці.
08.07.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter