У Звенигородці відзначили 625-ту річницю від дня заснування міста

Як інформують у Черкаській облраді, цьогоріч жителі м. Звенигородка відзначили ювілей рідного міста – 625 років від першої літописної згадки. До цієї дати в місті готувалися з особливим розмахом. Передусім міська влада взялася за осучаснення центру: облагородили дитячий парк, який став окрасою міста; оновили міський парк відпочинку, вимостивши бруківкою стилізовану алею, обрамивши її сучасними ліхтарями та встановивши біля них нові лавки. Вздовж парку реконструювали парапети, а на вході до нього встановили фонтан, хай і невеличкий.
У Звенигородці відзначили 625-ту річницю від дня заснування міста

В деяких місцях оновили тротуари. Дорожники, в свою чергу, відремонтували асфальтове покриття центральної автомагістралі – проспекту Тараса Шевченка на виїздах до міст Черкаси та Умань. І хоч деякі заплановані роботи закінчували вже напередодні святкування, що, безумовно, не могло не позначитися на їхній якості, основної мети – створення пріоритету «креативного» міста з втіленням низки сучасних ідей, було досягнуто.

При цьому значною мірою осучаснили і весь сценарій свята, відмовившись від традиційних виставок та деяких інших заходів. При цьому подбали про інтереси як дорослих, так і дітвори. Тож минулої п’ятниці ще зранку місто повнилося святковим гомоном. Наймолодші його громадяни мали змогу протягом всього дня розважатися на надувних гірках, дитячій каруселі та батутах, виставлених як на майдані, так і в парку відпочинку. Працювали й різного роду атракціони.
05.07.2019 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter