У Каневі вперше пройшов молитовний сніданок

У Каневі вперше пройшов молитовний сніданок 4 липня в місті Каневі відбувся перший молитовний сніданок. В заході взяли участь політики, представники освіти, культури та священнослужителі різних конфесій, як повідомляє прес-центр ГО Руху Реформації. Серед них представники Православних та Протестантських церков. Ініціатори заходу ГО Руху Реформації та Черкаська обласна рада християнських церков .

“Наша мета - консолідація між церквами, суспільства та усіма гілками влади, для того, щоб тримати фокус на наші національні інтереси через духовність. Коли суспільство стає більш духовним, то рівень життя у ньому покращується”, зазначив голова ГО Рух Реформації, голова Черкаської обласної ради християнських церков, пастор Валерій Бєляєв.

Темою першого молитовного сніданку стала: “Церква та суспільство”. Говорили про важливість духовного впливу та підйому у всіх сферах життя. Заступник міського голови Наталія Матінова, під час свого виступу, запропонувала церквам утворити при виконавчому комітеті консультаційно - дорадчий орган представників релігійних громад.

Мета: “Щоби ми завжди могли чути голос один одного, обговорювати важливі проблеми і питання, які постають перед нашим містом і нашими мешканцями, для того, щоб Боже Слово завжди було для нас взірцем і порадою”, - зазначила Наталія.

"Це гарний привід для спілкування різних прошарків суспільства. Духовна складова завжди була важлива для нашого народу", - відзначив Дмитро Шелест, голова Канівського державної адміністрації
04.07.2019 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter