Подробиці: Черкаський першокласник через помилку медсестри опинився в лікарні

У Черкасах через недогляд шкільної медсестри першокласник опинився на лікарняному ліжку. У медпункті не розгледіли симптомів струсу мозку. Медсестрі уже винесли догану, проте батьки вимагають суворішого покарання. Подробиці цієї історії у репортажі наших кореспондентів.

Семирічний Данилко розповідає: під час перерви грався з однокласниками. Перечепився і впав, вдарившись головою об підлогу. Класний керівник відправила хлопчика до шкільної медсестри. Незабаром він повернувся.

Валентина Вознюк, класний керівник хлопчика:

- Питаю його: "Ну що, тебе в медпункті подивились?" - "Подивились!" - "Щось тобі робили?" - "Нічого не робили!" - "Щось сказали?" - "Ні... все нормально!". Я подивилась - побіліло обличчя, під очима з'явились темні круги.

Батьки Данила - жахнулися, коли прийшли забирати сина зі школи.

Анна Островська, мама Данила:

- Он не говорить не мог, ничего. Я вызвала "Скорую", "Скорая" забрала его. Мне сразу же предварительный диагноз сказали, что сотрясение есть.

Зі струсом мозку Данилко пролежав у лікарні 8 днів. Батьки хлопчика кажуть: наслідки удару були б меншими, якби шкільна медсестра ретельніше оглянула дитину і вчасно надала необхідну допомогу. Жінка обвинувачення в свій бік відкидає.

Наталя Бублик, медсестра школи №34:

- Я подивилась, оглянула - ні почервоніння не було, ні припухлості, приложила холод, помазала "спасатєлєм", поміряла тиск - 80 на 60 в нього був!

У школі вже провели службове розслідування. За його висновками, медсестрі винесли догану. Її також отримає і класний керівник хлопчика, за те, що недогледіла. Батьки Данилка таким покаранням не задоволені - кажуть: непрофесійні дії медика могли лишити їхню дитину калікою. Тому вже подали заяву до міліції і прокуратури.

Юрій Мамон, Станіслав Кухарчук, Павло Тимошенко Подробности
08.12.2012 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter