6 липня в акваторії Дніпра в районі Черкас зіграють перше в Україні SUP-весілля

Купальник із мереживним парео та віночок у волоссі. Таке незвичне весільне вбрання обрала для себе черкащанка-наречена Дарина Дячок. Разом із нареченим Андрієм Котляренком вона матиме те, про що мріє чи не кожна жінка – унікальне, яскраве та оригінальне весілля. З великою кількістю гостей та тематичним для Черкас місцем проведення. Так наречені поєднають свої серця, балансуючи на SUP-дошці (спеціальна дошка для веслування стоячи), на Першому міському SUP-фестивалі, що відбудеться 6 липня 2019 року в Черкасах в акваторії пляжу «Живчик». І таке дійство – буде першим в Україні, адже до цих закоханих одне в одного черкащан раніше ніхто не наважувався на таку нетрадиційну весільну церемонію.
6 липня в акваторії Дніпра в районі Черкас зіграють перше в Україні SUP-весілля

Пара Дарини та Андрія разом уже 4,5 роки. Кажуть, познайомилися за допомогою соціальних мереж, коли Дарина шукала собі партнерів для втілення соціального проекту. Відтоді постійно допомагають одне одному, підтримують у будь-яких ситуаціях та займаються разом SUP-серфінгом.

– Для нас SUP – це інструмент, щоб чудово провести час. Ось нещодавно на дошці плавали на острови біля акваторії Дніпра, тут від пляжу Живчик. Було дуже класно. Такі міні-подорожі створюють незабутні спогади, – зізнається Дарина Дячок. – От ми й вирішили створити ще один великий і незвичний спогад – зіграти власне весілля на SUP-фестивалі, який організовують наші друзі. Тим паче, в Україні цього ніхто не робив. Круто бути першими!

Цей вид спорту та SUP як модний стиль життя пропагують у Черкасах місцеві активісти. Засновник руху веслування стоячи на спеціальній дошці SUP Любомир Коломієць уже другий рік поспіль розвиває цей вид спорту в місті, створює команди, організовує різноманітні активності та заснував Черкаську обласну федерацію SUP-веслування та серфінгу. Він же і запропонував новоспеченим нареченим зіграти весілля на SUP-дошках!

– Своєю спільнотою ми постійно проводимо різноманітні зустрічі, SUP-покатушки, організували SUP-йогу, брали участь у Черкаському спортивному фестивалі та за будь-якої можливості на різних заходах демонструємо легкість цього виду спорту та його переваги як стилю життя – він заспокоює, врівноважує, водночас тренує майже все тіло й допомагає знаходити прекрасне в буденності. Тому й організовуємо Перший міський SUP-фест, аби черкасці ще ближче познайомилися з дошками та можливостями, які вони дають веслувальнику. Як бачимо, на них навіть можна присягнути одне одному в коханні, - говорить Любомир Коломієць.

Наречені ж зазначають, що і рідні, і друзі сприйняти таку ідею дуже радо, адже нетиповість проведення весілля навпаки зробить його ще яскравішим та подарує і гостям, і молодятам незабутні спогади.
02.07.2019 12:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter