На Різдвяній у Черкасах асфальт можна знімати руками вже за кілька днів після укладання (відео)

Мешканці вулиці Різдвяної чекали на ремонт понад 10 років. Проте дивуються, наскільки швидко його зробили – за добу.

Новий асфальт – розпадається через кілька днів після укладання. Неякісну роботу виявили небайдужі в Черкасах. Після того як за добу оновили покриття на одній з вулиці – місцевий мешканець вирішив перевірити якість робіт і посеред дороги ключем від квартири виколупав діру. Він зняв це на відео. Ролик у соцмережах збурив черкасців, вони вимагають провести належний ремонт. Скарги та пояснення – вислухала кореспондент "5 каналу".Один з мешканців Черкас Дмитро Захаров за кілька секунд ключем виколупав яму в новенькому асфальті. Це відео в соціальних мережах збурило містян.

"Якість асфальту – ніяка. Не були додані добавки, замало бітуму, мінерального порошку, щебеню і, звичайно ж, укладки асфальту катком. Скільки вони укладали його, як саме? Ну ми бачимо результат", – обурюється чоловік.

Мешканці вулиці Різдвяної розповідають: чекали на ремонт понад 10 років. Проте дивуються, наскільки швидко його зробили – за добу.

У міськвиконкомі кажуть: без досліджень асфальту робити висновки передчасно. Тож лише можуть припускати, чому таке рихле покриття. Серед можливих причин – недостатнє ущільнення, або ж неякісна асфальтно-бетонна суміш. Також, за словами чиновників, ремонтники дають гарантію три роки.

"Це поточний ремонт, заміна винтково верхнього шару покриття. Огріхи можливі, але як у будь-якій роботі, вони будуть виправлені. І за це додаткові бюджетні кошти сплачуватися не будуть", – запевняє начальник управління департаменту ЖКГ Черкаської міськради Сергій Отрешко.

Підрядник – теж обіцяє розібратися, хто винен. Мовляв, замовив експертизи робіт і матеріалу в спеціальній лабораторії та на асфальтному заводі.

"Покаже висновок лабораторії, від цього вже будимо відштовхуватися. Якщо це проблема в моєму підприємстві, то я її перероблю за свої гроші", – каже підрядник Сергій Колісніченко.

Лише в Черкасах цього року мають оновити доріг на 50 млн грн.

Яна Лимаренко, В'ячеслав Ромодан, Черкаси, "5 канал"
02.07.2019 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter