У Черкасах пройшов фестиваль “Всі разом за сім’ю”

30 червня в Черкасах відбувся фестиваль для всієї родини “Всі разом за сім’ю”. Його відвідали понад дві тисячі черкащан, повідомляє прес- служба ГО Рух Реформації. Захід відбувся з ініціативи та активної участі протестантських церков міста Черкаси.
У Черкасах пройшов фестиваль “Всі разом за сім’ю”

“В Черкасах фестиваль сім’ї проходить вже третій рік поспіль, і ми плануємо його зробити щорічним. Його мета - привертати увагу до того, яка має бути зразкова сім’ю, в тій моделі, в якій її створив Бог. Хочеться, щоб ми більше зверталися до Біблійних рекомендацій з цього приводу, і на цьому фестивалі є можливість про це почути”, - зазначив голова ГО Рух Реформації, голова обласної ради християнських церков Черкаської області Валерій Бєляєв.

Програма розпочалася на площі Б. Хмельницького. Понад трьохсот велосипедистів стартували до парку Сосновий Бір.

В парку Сосновий Бір на черкащан чекала масштабна пізнавальна квест -гра “Країна здоров’я”, спортивні естафети від клубу “Авана”, змагання з армреслінгу, підняття гирь, романтичні фотозони, аквагрим, майстер -класи з гончарства та виготовлення листівок. До програми долучилася і поліція. Вони давали приміряти бронежилет, фотографувалися з охочими та розповідали дітям про правила безпеки на дорозі.

“Сім’я для нас - це найцінніше. Найбільша підтримка йде з сім’ї. Тому ми розділяємо цінності, які пропагує сьогоднішній захід” - зазначила Юлія Сліпченко, інспектор зі зв'язків з громадськістю патрульної поліції Черкаської області.

Серед учасників вечірнього концерту були гурт “Крутий заміс” та майстер спорту України з жиму лежачи, богатир Євген Хітяєв. Євген гнув сковорідки, надував грілки та агітував за здоровий спосіб життя. Раніше чоловік був наркоманом, звільнитися від пагубної звички йому допомогла віра в Бога.

Також на завершення фестивалю відбулася лотерея. Було розіграно багато призів. Головний подарунок - фітнес трекер дістався молодому хлопцю Ігорю, який погодився, що тепер саме час зайнятися спортом.
01.07.2019 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter