Муніципальна інспекція МВК грудьми стала на захист всіх черкаських салоїдів

Муніципальна інспекція провела кілька рейдів на Центральному ринку. «Мішенню» для перевіряючих стали продавці сала. Як розповіла директор департаменту муніципальної інспекції Ольга Швець, останнім часом почастішали звернення черкасців про обважування покупців продавцями сала в критому павільйоні Центрального ринку. Тому муніципальна інспекція провела низку рейдів-перевірок.
Так, за останні два тижні виявлено 10 таких випадків, за якими складено протоколи про адміністративне правопорушення на осіб, що здійснювали торгівлю.
- Найчастіше недобросовісні торгівці салом вдаються до таких трюків: кріплять м`яке сало (здір) під бортиками шальок терезів; використовують підпиляні гирі, що зменшують вагу товару до 200 грамів, виставляють стрілочку на вагах в сторону зменшення ваги продукту, кладуть під ваги калькулятор (пачку цигарок, тощо), в яких приховують магніт. Саме такі «винаходи» фіксували муніципальні інспектори у деяких продавців сала, — розповіла Ольга Швець.
Загалом з початку року спільно з працівниками адміністрації ринку в продавців сала вилучено 13 гирь (підпиляні, висвердлені, самопали – без повіреного тавра), які використовувались для зменшення ваги.За всіма встановленими фактами складаються протоколи за ст. 159 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Як говорить Ольга Швець, шкода лише, що штрафи для громадян, передбачені цією статтею, невеликі – від 17 грн. до 51 грн.
Муніципальна інспекція МВК грудьми стала на захист всіх черкаських салоїдів
16.02.2012 13:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter