В Оршанці майже 750 військовослужбовців прийняли присягу на вірність народу України

За інформацією Черкаської ОДА, в Головному центрі підготовки особового складу відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 27-ї річниці заснування центру та приведення до Військової присяги військовослужбовців строкової служби. У цей особливий день майже 750 військовослужбовців присягнули на вірність українському народові.

Привітати персонал центру прибув Голова Державної прикордонної служби України Сергій Дейнеко, представники влади Черкаської області, духовенства та ветерани-прикордонники.
В Оршанці майже 750 військовослужбовців прийняли присягу на вірність народу України

Після внесення бойового прапора в урочистій обстановці прикордонники присягнули ніколи не зрадити український народ! Почесні гості привітали юнаків з прийняттям Військової присяги, а весь персонал центру з новим поповненням та Днем частини.

У своєму зверненні до особового складу Голова Держприкордонслужби також зауважив, що на початку збройної агресії на сході України першими, хто прийшли на допомогу Луганському прикордонному загону, були саме курсанти Центру. Також Голова Служби подякував усьому особовому складу Головного центру підготовки особового складу та зазначив, що у служінні Батьківщині не має більшої відповідальності, ніж воювати з ворогом.

У ході урочистостей відбулося нагородження військовослужбовців та працівників центру. Керівництво прикордонного відомства відзначили персонал відомчими нагородами, грамотами та подяками. А також священнослужителі освятили та благословили солдат на військову справу.

Церемонія військової присяги завершилась урочистим маршем персоналу Головного центра та молодого поповнення Державної прикордонної служби України.
01.07.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter