На "Черкасиводоканалі" побували представники THE WORLD BANK

Як інформує КП "Черкасиводоканал", з робочим візитом до КП «Черкасиводоканал» завітали представники THE WORLD BANK разом з головою центральної групи управління проектом «Розвиток міської інфраструктури 2» Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Віктором Дорошенком. Метою чергової місії є контроль виконання контрактів в рамках Угоди про Позику.
На "Черкасиводоканалі" побували представники THE WORLD BANK

Світовий банк регулярно проводить моніторинг реалізації проектів, які впроваджуються за кредитні кошти по всіх водоканалах України. Команду ревізорів очолила керівник проекту та старший фахівець із водопостачання та водовідведення Сана Агха-Аль-Німер. Серед закордонних спеціалістів також були присутні керівник глобальної практики з водопостачання, регіону Європи та Центральної Азії Пан Девід Мічо, спів-керівник та старший фахівець із водопостачання та водовідведення Івайло Х.Колев, фахівець із закупівель Барбара Зіолковська та інші.

Під час зустрічі директор підприємства Сергій Овчаренко детально розповів іноземним фахівцям про освоєння кредитних коштів, які спрямовані на реалізацію трьох соціально важливих проектів. Обговорено хід виконання робіт та відповідність усім держстандартам.

В рамках заходу проведено огляд одного з проектів, а саме – виконання підрядною організацією реконструкції головного каналізаційного колектора м. Черкаси, який транспортує 70% усіх міських стоків до очисних споруд.
26.06.2019 15:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter