6 липня в Черкасах проходитимуть унікальні "драконячі" змагання

Другий етап Чемпіонату України з Dragon SUP відбудеться у Черкасах уже 6 липня 2019 року (субота). На спеціальних SUP-дошках "Дракон" на водах Дніпра змагатимуться понад 6 команд спортсменів з усієї України. Захід проведуть у межах першого міського SUP-фестивалю, що має на меті об'єднати містян-прихильників здорового способу життя та активного відпочинку. Для цього обіцяють організувати безліч спортивних активностей, розважальних заходів, прогулянок на воді та навіть весілля.
6 липня в Черкасах проходитимуть унікальні "драконячі" змагання

Організовують SUP-фест місцева SUP-спільнота та Черкаська обласна федерація SUP-веслування та серфінгу. Вони вже другий рік поспіль розвивають рух із SUP-веслування у Черкасах, проводять безкоштовні навчання та залучають містян до туристичних мандрівок-досліджень різних водних акваторій Черкащини. А нещодавно активісти запровадили і SUP-йогу, що поєднує у собі тренування на дошках та виконання спеціальних асан. Усе - аби жителі міста були здоровими, активними й пізнавали якомога більше красивих природних місць рідного краю.

- SUP-серфінг - це веслування стоячи на спеціальній дошці. Цей спорт набирає все більшої популярності в Україні й заворожує тим, що відкриває перед спортсменом - не лише фізичну міць, а й таємниці природи, її спокою, вчить врівноваженості. До всього, SUP – це більше, ніж спорт. Це стиль життя, який надихає, тому ми хочемо залучити до нього якомога більше містян, - говорить засновник SUP-спільноти за організатор фестивалю Любомир Коломієць.
26.06.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter