6 липня в Самгородку на Смілянщині вп'яте проходитиме масштабне святкування Івана Купала

6 липня в Самгородку на Смілянщині вп'яте проходитиме масштабне святкування Івана Купала Традиції, народні гуляння та мистецтво очікують у селі Самгородок Смілянського району 6 липня. Там п’ятий рік поспіль гості не лише з Черкащини, а й усієї України святкуватимуть Івана Купала. Масштаби свята зростають з кожним роком, і цього разу організатори чекають на пʼять тисяч гостей!

Окрім кількості відвідувачів розвивається і культурна програма. Цього разу на гостей свята очікує колектив «Лісапєтний батальйон». Після них на сцені виступатимуть київський кавер-гурт «Crazy Train» і спеціально запрошений ді-джей, який працюватиме до світанку. У денний час творчість краю представить його самодіяльність, танцювальна школа «Шторм», черкаський колектив «Пісенне мереживо» та вокальний гурт «Унісон».

На гостей свята чекають конкурси, призи, творча й дитяча зони. У творчій зоні можна взяти участь у різноманітних майстер-класах: традиційне плетіння вінків з трав, лозоплетіння тощо. У свою чергу, дитяча зона з батутами та гірками розважатиме юних відвідувачів. Аніматори залучатимуть дітей до різноманітних ігор та активностей.

Ведучі Івана Купала – Анна Шатна та Максим Дубінський.

6 липня, с.Самгородок Смілянського району. Початок – о 15:00
25.06.2019 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter