У Смілі біля Будинку рад відбувся мітинг за право людей переходити на індивідуальне опалення

Як інформує Сміла.ua, 20 червня громадські активісти на чолі з ГО «Авто Євро Сила – Сміла» організували мітинг під стінами Будинку рад, щоб активізувати владу діяти на користь смілян – надавати усім бажаючим право переходити на індивідуальне опалення (що гарантується Законом України), зайнятися проблемою опалення міста, щоб вчасно та нормально розпочати опалювальний сезон.
У Смілі біля Будинку рад відбувся мітинг за право людей переходити на індивідуальне опалення

Кілька десятків смілян зібралися на протест і висловили своє незадоволення діями влади. Слід зазначити, що протестувальники добре підготувалися, з творчістю. Вони виготовили плакати і транспаранти, навіть притягли сміттєві баки.

Потім мітингувальники зустрілись із представниками влади. Заступник міського голови Олег Черненко нагадав, що згідно останніх законів відключатися від централізованого опалення можна лише цілим будинком.

Якщо у будинку 50% і більше відсотків квартир мають ІО – будинок може відключитись від ЦО.

Згідно нової схеми теплопостачання, затвердженої на сесії міської ради, цього року у Смілі відключать від ЦО 31 будинок: 15 будинків КП «Смілакомунтеплоенерго» і 16 будинків ТОВ «Смілапромтранс».

Сміляни задавали ще багато запитань, але більшість питань так і залишилися без зрозумілих відповідей. Чому у Смілі такі високі ціни на технічні умови? Чому дозволи на ІО отримують лише наближені до влади люди? Чому на місто знову взяли ще одні бори Енергоінвесту у розмірі понад 30 млн грн? Чому адміністрація КП «Смілакомунтеплоенерго» займається ремонтами власних кабінетів, а не підготовкою до опалювального сезону? І т.д., і т. п.

Представники влади повідомили, що планується у понеділок о 14.30 провести засідання щодо отримання дозволів на ІО, а у вівторок – сесію міської ради. запрошували всіх громадян прийти на засідання і на сесію та ще раз обговорити це питання.

У підсумку, активісти залишились не задоволені розмовою з владою. У них таке відчуття, ніби владці знову хочуть їх надурити, знову щось обіцяють і не виконують своїх обіцянок.

- Смілянам треба зламати корупційні схеми очільників влади у місті. За ті мільйонні допомоги з бюджету, за ті борги, які взяло на себе КП «Смілакомунтеплоенерго» можна провести безкоштовне індивідуальне опалення у кожне житло. Просто певним людям вигідно тримати у заручниках ЦО все місто.

Певні люди мают за це хорошу зарплату і добрі гроші. Треба зруйнувати стару систему теплопостачання і планувати щось нове і вигідне для жителів міста, - вважає організатор мітингу Олександр Ротань. – Але для цього потрібна активність громади. Сміляни, приходьте на сесію, не мовчіть. Озвучуйте свої проблеми і давайте діяти спільно.


21.06.2019 13:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter