У лісі під Черкасами рятувальники й лісівники здійснили профілактичний рейд з метою недопущення пожеж (відео)

За інформацією управління ДСНС у Черкаській області, 19 червня представники Управління ДСНС у Черкаській області спільно із представниками Дахнівського лісництва провели спільні профілактичні патрулювання щодо недопущення виникнення пожеж у лісових масивах.

Під час відпрацювання, рятувальники та лісники наголосили відпочивальникам на дотриманні основних правил безпечної поведінки в лісі, зокрема про заборону користування відкритим вогнем через спекотну погоду, яка призвела до встановлення в області 5 класу пожежної небезпеки.

Як відомо, найчастіше причинами пожеж в у лісах та лісопаркових зонах є недбалість людини, однак під час сильної спеки у поєднанні з вітром можливе й самозаймання лісової підстилки.

Саме тому, аби попередити та оперативно виявити можливе загорання у лісових масивах Черкаського району, рятувальники та лісники поспілкувалися з громадянами та наголосили на забороні розведення багать у лісах у період сильної спеки.

Станом на сьогодні, у лісах, підпорядкованих держлісгоспам трапилося 11 лісових пожеж на загальній площі 0,5 га, що свідчить про оперативність та своєчасність виявлення і ліквідації лісових пожеж працівниками держлісохорони.
20.06.2019 16:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter