Олександр Вельбівець зустрівся з представниками компанії EDS EMEA (APTIVE)

Як інформують у Черкаській ОДА, Олександр Вельбівець зустрівся 19 червня з представниками компанії EDS EMEA (APTIVE). Вони вже вдруге завітали до нашого регіону та мають наміри розпочати тісну співпрацю. Цього разу до області приїздив і віцепрезидент компанії Ульріх Ейхлер. Тож, в ОДА спільно обговорили шляхи подальшої співпраці щодо створення на базі ДП «Автоскладальний завод № 2 «Богдан» виробництва автомобільних комплектуючих.
Олександр Вельбівець зустрівся з представниками компанії EDS EMEA (APTIVE)

Нагадаємо, місяць тому іноземні представники вперше прибули до Черкащини. APTIVE PLC – компанія з виробництва автозапчастин, заснованою в Бейлівік Джерсі та зі штаб-квартирою в Дубліні, що в Ірландії. Основною спеціалізацією є електричні системи автомобілів, зокрема конектори, кабельні системи й електронні центри та гібридні системи розподілу високої напруги та ін. Aptiv PLC є партнером таких автомобільних марок, як: ŠKODA, Volkswagen, BMW, Renaut, Fiat, Porshe, Audi.

Олександр Вельбівець привітав гостей та розповів пану Ульріху про потенційні можливості області для втілення інвестиційних проектів.

- Черкащина, хоч і невелика територіально, однак є одним із сучасних центрів розвитку країни, майданчиком для реалізації важливих інвестиційних проектів, – сказав гостям очільник області. – Область завжди відкрита до співпраці з інвесторами. Підтвердженням цьому є близько 250 працюючих нині в регіоні підприємств із іноземними інвестиціями з понад 40 країн світу. У цілому ж ми на всіх рівнях готові допомагати, максимально створюючи необхідні умови для залучення інвестицій, розвитку нових виробництв. Попередні ж дискусії є тому підтвердженням. І ми з упевненістю заявляємо, що маємо відповідний потенціал для того, аби ви успішно втілювали свій проект на теренах нашої області.

Натомість Ульріх Ейхлер сказав, що його команда вже провела кілька зустрічей з черкащанами:

– Для мене було дуже важливо на власні очі побачити місто, його інфраструктуру, в цілому можливості регіону. І вже невдовзі ми плануємо повернутись до Черкас для того, аби продовжити переговори з керівництвом «АК «Богдан Моторс» щодо оренди виробничого майданчика. Як ви вже знаєте, наша компанія представлена в Україні понад 10 років, чисельність персоналу налічує більше 7 тисяч працівників. Зауважу також, раніше ми працювали з нашим інтегрованим постачальником послуг. Нині ж плануємо розпочати виробництво під власним ім’ям.
20.06.2019 09:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter