У лісі в Смілянському районі пройшли навчання з ліквідації лісових пожеж

За повідомленням обласного управління лісового та мисливського господарства, з метою відпрацювання різних способів гасіння лісової пожежі, налагодження взаємодії між командами лісової пожежної станції Смілянського лісгоспу та 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини Смілянського УДСНС у Черкаській області, було проведено оперативно-тактичні навчання з гасіння умовної лісової пожежі у 88 кварталі Сунківського лісництва.

Крім теоретичної частини, яка була присвячена роботі зі спільними документами та картами місцевості, учасники навчань безпосередньо на місцевості відпрацювали покрокові дії обох служб.
У лісі в Смілянському районі пройшли навчання з ліквідації лісових пожеж

Працівники лісового господарства перевірили свої розрахунки під час боротьби із вогнем за допомогою ранцевих вогнегасників на початковій стадії, застосували інженерну техніку зі спеціальним навісним обладнанням, яка здатна швидко робити загороджувальні й опорні мінералізовані смуги.

На навчаннях було задіяно: пожежний автомобіль АЦ-40, автомобіль Ford Ranger «Лісовий патруль», трактор МТЗ-82 з плугом, ранцеві лісові вогнегасники, автомобіль пожежний АЦ 4-60 та 12 осіб особового складу.

Як показує досвід, ефективна боротьба із лісовими пожежами можлива лише під час активної спільної боротьби із вогнем працівників лісового господарства та пожежної охорони. Саме тому на місці навчань було відпрацьовано алгоритм спільних дій цих двох служб.
19.06.2019 11:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter