У черкаському Держгеокадастрі передали землю у комунальну власність всім 28 ОТГ області, які були створені в 2018 році

18 червня в Головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області відбулася визначна подія: передано землю державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність усім 28-ом об’єднаним територіальним громадам, які створені торік. До того ж Черкащина на першому місці в Україні за кількістю ОТГ, яким цього року заплановано передати землю.
У черкаському Держгеокадастрі передали землю у комунальну власність всім 28 ОТГ області, які були створені в 2018 році

Цій події передувала велика й кропітка робота працівників Держгеокадастру області, ДП «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» і Черкаської регіональної філії «Центр ДЗК». Усі заплановані завдання виконали якісно і вчасно.

Для підписання актів прийому-передачі земельних ділянок до обласного Держгеокадастру прибули голови й землевпорядники ОТГ. Згідно з підготовленими документами передано 3322 земельні ділянки загальною площею 32769 га таким ОТГ: Вільшанській і Хлистунівській Городищенського району, Великохутірській і Михайлівській Драбівського району, Водяницькій і Шевченківській Звенигородського району, Плешканівській (землі Золотоніського й Драбівського районів), Баландинській і Лебедівській Кам’янського району, Канівській, Бобрицькій, Литвинецькій, Межиріцькій, Таганчанській Канівського району, Бужанській і Лисянській Лисянського району, Балаклеївській, Березняківській і Тернівській Смілянського району, Дмитрушківській, Ладижинській Уманського району, Леськівській, Руськополянській і Червонослобідській Черкаського району, Сагунівській (Черкаський і Чигиринський райони), Медведівській і Чигиринській ОТГ Чигиринського району, Лип’янській ОТГ Шполянського району.

Найбільше землі перейшло в розпорядження Чигиринської міської ОТГ (понад 4 тис. га) і Вільшанської селищної ОТГ – більше як 3 тис. га.
19.06.2019 08:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter