Бондаренко вимагає від Черкаської ТЕЦ дотримуватись запланованого графіку гідравлічних випробувань у місті

Бондаренко вимагає від Черкаської ТЕЦ дотримуватись запланованого графіку гідравлічних випробувань у місті Як інформують у міськраді Черкас, через значну кількість поривів на тепломережах, затримується проведення другого етапу гідровипробовувань у Черкасах. Про це сьогодні під час засідання виконавчого комітету повідомив голова правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко.

За його словами, під час першого етапу перевіряли на міцність мережі Південно-Західного району та мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола та вул. Смілянської, де виникло 54 пошкодження. На сьогодні працівникам «Черкаської ТЕЦ» лишилось ліквідувати ще 16 поривів.

– Наші ремонтні бригади працюють без перерв і вихідних, аби оперативно усунути пошкодження. Стан мереж вкрай зношений і з кожним роком маємо гіршу ситуацію. Крім цього, доводиться витрачати чимало часу, аби виявити аварійну ділянку та здійснити розкопки, щоб дістатись пориву. Тому звертаюсь до жителів нашого міста з розумінням поставитись до таких вимушених незручностей у зв’язку з гідравлічними випробовуваннями. Ми робимо все можливе, аби швидше подати людям гарячу воду, – розповів Віктор Володимирович.

Натомість міський голова Анатолій Бондаренко акцентував увагу керівника підприємства на дотриманні графіків проведення гідравлічних випробовувань, по яких у «Черкаській ТЕЦ» йде вже суттєве відставання.

– Дайте чіткий план, аби люди знали, коли буде закінчено проведення першого етапу випробовувань, і в яких будинках коли конкретно з’явиться гаряча вода. Бо мешканці Південно-Західного району, «Хімселища» вже місяць терплять такі незручності і кінця-краю не видно. В оперативній службі «1505» «червоніють» телефони від таких дзвінків, до мене надходять десятки подібних звернень на особисті повідомлення. З таким відставання вже на першому етапі гідравлічних випробовувань, можна припустити, що ввійдемо в початок опалювального сезону без тепла. Як міський голова, цього категорично не допущу, – наголосив Анатолій Васильович.

Підтвердив проблеми з подачею гарячої води споживачам по мережам КП «Черкаситеплокомуненерго», де вже проведено перевірку, і керівник цього підприємства Павло Карась.

Зокрема, на відміну від «Черкаської ТЕЦ», КП «Черкаситеплокомунерего» дотримується графіку гідравлічних випробовування по своїм теплотрасам. І вже успішно здійснили перший етап. Проте подати тепло усім своїм споживачам, які живляться від розподільчих мереж, немає змоги. Оскільки теплоносій частково подається і через магістралі «Черкаської ТЕЦ», які зараз перевіряють.

Тому досить затяжну відсутність гарячої води в оселях змушені терпіти як споживачі Черкаської ТЕЦ, так і «Черкаситеплокомунаенерго».

За дорученням міського голови керівництво Черкаської ТЕЦ у найкоротший термін має надати графіки усунення поривів та підключення будинків до тепла, які будуть оприлюдненні на сайті Черкаської міської ради.
18.06.2019 13:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter