Організатори повідомили, що 2019 року «Ше.Fest» не проходитиме

Наступний Фестиваль Тараса Шевченка «Ше.Fest» відбудеться в серпні 2020 року. Про це йдеться в повідомленні на ФБ-сторінці оргкомітету фестивалю.
Організатори повідомили, що 2019 року «Ше.Fest» не проходитиме

Точна дата і місце проведення будуть оголошені до кінця поточного року.

У повідомленні зазначається, що за п’ять років свого існування «Ше.Fest» став справжнім культурним явищем для десятків тисяч українців і вимагає від оргкомітету великих зусиль та ресурсів, щоб не лише втримати «планку», підняту в попередні роки, а й розвивати наш улюблений Фестиваль.

Наразі ми маємо велику команду, надійних партнерів, підтримку держави й натхнення рухатися вперед, але є й певні перешкоди, подолання яких вимагає від нас терпіння і часу.

Ми дякуємо всім, хто чекає на «Ше.Fest» і щоденно атакує оргкомітет, намагаючись дізнатися дату Фесту, але цей рік ми плануємо використати для підготовки оновленого Фестивалю і зробити проект ще змістовнішим та масштабнішим.

Для нас принципово важливо, щоб Ше.Fest виконував покладену на нього місію й об’єднував сучасних українців навколо ідей та цінностей, які Шевченко поклав в основу «Кобзаря», тому ми продовжуємо працювати над проектом і запрошуємо вас допомагати нам у цьому вашими пропозиціями, волонтерською роботою, благодійними внесками, увагою в соціальних мережах.
17.06.2019 09:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter