У міськраді Черкас радяться - як відзначати дні Конституції, Незалежності та міста

Як відзначатимемо в Черкасах День Конституції, День Незалежності та День міста сьогодні обговорили учасники спільної наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина. Про це інформують у міськраді Черкас.

У дискусії взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету, а також – представники громадськості міста.
У міськраді Черкас радяться - як відзначати дні Конституції, Незалежності та міста

Як наголосив Ігор Волошин, міська влада відкрита до нових ідей та пропозицій, які можна буде втілити у Черкасах. Нині триває збір таких думок, аби в підсумку сформувати узагальнене бачення організації святкових заходів у нашому місті.

– Доречно було б, аби такі свята проходили під спільними об’єднавчими гаслами, адже Черкаси – наше спільне місто і всі ми живемо в єдиній Україні. Тож такі національні свята, як День Конституції та День Незалежності, а також – День народження нашого рідного міста – це свято кожної родини. Оскільки це – наше коріння, наша сила і міць. Запрошую усі громадські організації, установи, організації міста та небайдужих містян висловлювати свої думки, ідеї та пропозиції щодо проведення зазначених заходів у Черкасах, – відзначив Ігор Володимирович.
14.06.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter