Черкасиводоканал: Через вандалів цього літа в місті змонтовано 12-ть з 18-ти питних фонтанчиків

Черкасиводоканал: Через вандалів цього літа в місті змонтовано 12-ть з 18-ти питних фонтанчиків У Черкасах питні фонтанчики часто стають об`єктом уваги вандалів. Про це повідомляє прес-служба КП "Черкасиводоканал".

У 2016 році за кошти міського бюджету в різних районах міста було встановлено 18 питних фонтанчиків. Четвертий рік поспіль містяни мають змогу безкоштовно втамувати спрагу у спекотний літній період. Вода в них повністю безпечна та відповідає усім державним гігієнічним вимогам, адже подається вона безпосередньо з централізованої мережі водопостачання.

Щороку, протягом сезону, працівники КП «Черкасиводоканал» щодня проводять планове обслуговування кожного питного фонтанчика. Під час таких об’їздів систематично фіксуються випадки використання не за призначенням, а саме – миття овочів та фруктів, залишки яких засмічують систему водовідведення, миття дитячих іграшок та особистих речей, рук та ніг, купання собак і котів та інше.

Упродовж літа споруди неодноразово зазнавали актів вандалізму з боку несвідомих містян. На сьогодні кількість таких випадків «зашкалює». Налічується декілька десятків зламаних та зірваних кранів (БК «Дружби народів»), пошкодження корпусу (парк «Сосновий Бір») та облиття фарбою (Алея Путейка).

Цьогоріч питні фонтанчики не встигли пропрацювати й місяць, як в Долині троянд виявили пошкодження споруди, яку невідомі вирвали з кріпленням та покинули поруч. На місці залишилася лише комунікації. Звісно працівники КП «Черкасиводоканал» відразу відремонтували та встановили фонтанчик на місце.

Через таке використання та пошкодження громадської власності щороку кількість встановлених питних фонтанчиків зменшується. Цього сезону з 18 змонтовано лише 12.

До «чорного списку» потрапили наступні адреси розташування питних фонтанчиків: БК «Дружба народів», Площа 700 річчя, Площа «Слави» (вул. Хрещатик – вул. Святотроїцька), Алея Путейка, Перехрестя вул. Юрія Іллєнка та Сергія Амброса, річковий вокзал.
12.06.2019 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter