У бюджеті Черкаської області на 2019 рік закінчилися гроші, заплановані на видачу матеріальної допомоги громадянам

За інформацією Черкаської облради, 10 червня перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко провів прийом громадян із особистих питань.

Більшість звернень стосувались надання матеріальної допомоги на лікування чи у зв’язку зі складними життєвими обставинами. Оскільки на разі кошти, що передбачені для надання таких виплат, в обласному бюджеті вичерпались, всі заяви буде розглянуто після схвалення відповідного рішення депутатами на сесії обласної ради.
У бюджеті Черкаської області на 2019 рік закінчилися гроші, заплановані на видачу матеріальної допомоги громадянам

Окремо звернулись актори колективу Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка стосовно виплат працівникам матеріальної допомоги на оздоровлення під час надання щорічної відпустки. Оскільки фінансові пропозиції подаються у період формування обласного кошторису на наступний рік (вересень місяць поточного року) вирішено, що всі потреби фінансового забезпечення театру, в тому числі й кошти на оздоровлення, будуть оформлені відповідним чином керівництвом комунального закладу та подані на розгляд профільних структурних підрозділів облдержадміністрації для включення у обласний бюджет.

Лист-звернення буде спрямовано для окремого розгляду депутатами-членами профільної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту.
11.06.2019 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter