Річницю від початку роботи відзначає черкаський «Інститут здоров’я рослин»

Річницю від початку роботи відзначає черкаський «Інститут здоров’я рослин» Як інформують у Черкаському прес-клубі, 7 червня відкритий у Черкасах «Інститут здоров’я рослин» святкує свою першу річницю. Сьогодні це центр досліджень і впроваджень інновацій, де десятки вчених реалізовують перспективні проекти, що допомагають аграріям отримувати високі врожаї.

Крім науково-дослідної роботи із дослідження дії нових препаратів на культури, тут проводиться оцінка їх фітотоксичності, вивчається вплив на морфометричні показники рослин, створюються нові й вдосконалюються нові формуляції препаратів, та об’єднуються у високоефективні системи, адаптовані до ґрунтово-кліматичних умов України. Вони проходять попереднє тестування у лабораторних і польових умовах.

Сьогодні тут працюють із альтернативними системами вирощування рослинної продукції: за рік в Інституті були запущені аеропонні установки, було отримано перший врожай без ґрунту й проведено дослідження з апробації добрив власного виробництва.

Агробіологічний сервіс, що надає Інститут, допомагає українським сільгоспвиробникам запроваджувати точне землеробство. За рік було проведено понад 3000 досліджень ґрунту, води, рослинного і насіннєвого матеріалу, пестицидів і готової продукції для замовників з усієї України. Тут проводять як оцінку окремих показників якості насіння, так і забезпечення супутникового моніторингу полів.
07.06.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter