22 підприємства з Черкаської області взяли участь в міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2019"

22 підприємства з Черкаської області взяли участь в міжнародній агропромисловій виставці "Агро-2019" За інформацією Департаменту АПК Черкаської ОДА, 4 червня відбулося офіційне відкриття ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019» за участі Першого віце-прем’єр-міністра України – міністра економічного розвитку і торгівлі Степана Кубіва, в. о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольги Трофімцевої, голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народного депутата України Леоніда Козаченка. Близько 1300 компаній із 15 країн світу беруть участь у XXXI Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019».

Виставку «АГРО-2019» відвідала делегація із Черкаської області у складі директора Департаменту агропромислового розвитку Ігора Колодки,начальники структурних підрозділів районних управлінь АПК, представники передових агроформувань області, науковців та інші.

На виставці аграрний потенціал Черкащини представляють 22 провідних підприємств та установ області, які застосовують інноваційні технології виробництва серед яких представлені в харчовій та переробній галузі:

1 ТОВ «Хлібний Дім - Україна» (ТМ «Смаковинка»),

2 ТОВ Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор»,

3 ФОП «Слободяник» (ТМ «Сміляночка»),

4 ТОВ «Національна горілчана компанія»,

5 ПОСП «Уманський тепличний комбінат»,

6 ТОВ «Уманьпиво»,

7 ТОВ « АПК «Маїс»,

8 ТОВ «Красногірський олійний завод»,

9 ПП «Плужник»,

10 ТОВ «Агроплант»,

11 ПрАТ «Шполянський завод продтоварів» (ТМ «Жайвір»),

12 ТДВ «Золотоніський маслоробний комбінат»,

13 ТОВ «Черкасихліб ЛТД»,

14 ТОВ «Біхайв» (завод з переробки меду),

15 ТОВ «Напої плюс»,

16 ТОВ «Агрофірма «Маяк»,

17 ФОП «Фесенко»,

18. ТОВ «Золотоніські сади».

Крім того область представляли 5 господарств – суб’єктів племінної справи у тваринництві: ПАТ ПЗ ДГ «Золотоніське», ДП ДГ «Христинівське», ДП ДГ «Нива», ТОВ «Маяк –Агро», ТОВ «Агроко». У межах виставки відбуваються ділові заходи, зокрема, міжнародний аграрний форум «АПК 4.0» у форматі дискусійних панелей, семінарів та тренінгів за ключовими напрямами: економічний, соціальний, екологічний, інноваційний простори. Також відвідувачі виставки мають можливість ознайомитися з новинками сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивними породами свійських тварин, сучасними агротехнологіями для всіх галузей агробізнесу.

Експозиція Черкаської області розташована у 7 павільйоні.
06.06.2019 14:55
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter