У Черкасах вдруге пройшов економічний форум «OPEN BIZ»

Як інформують у Черкаській ОДА, вже вдруге економічний форум «OPEN BIZ» зібрав бізнес «без краваток» в Черкасах та подарував його учасникам не лише сильне оточення, якісний нетворкінг, обмін досвідом, можливість налагодження партнерства, а й «живе» навчання з практикою та робочими кейсами.
У Черкасах вдруге пройшов економічний форум «OPEN BIZ»

Цьогоріч «OPEN BIZ» об’єднав разом 200 підприємців, 11 бізнес-спікерів та найкращих експертів-практиків.

Організаторами форуму виступила команда KasyaNova event в партнерстві з Департаментом регіонального розвитку Черкаської облдержадміністрації.

Протягом 9-ти годин власники бізнесу, топ-менеджери та лідери громадськості занурювалися в атмосферу практичних кейсів та надихаючих спітчів й ніби побували на конференції TED, де відомі та успішні розповідали про те як робити бізнес, підійматися після поразок, будувати команди й залишатися щасливими.

Якщо детальніше, то говорили про важливість комунікації, маркетинг, піар і різницю між бажанням і любов’ю. Про те, що комунікація – це крила бізнесу, а маленькі компанії можуть стати величезними кластерами й разом рухати світ. Щоб стати успішними – важливо усвідомити власну цінність, вкладений час й ресурс в продукт. А ще переконалися на прикладі відомих бізнесменів, що все починається з кохання. До своєї роботи, проекту чи продукту. До команди, яка рухає компанію вперед. Бо ж команда – це найголовніше.

– Форум «OPEN BIZ» – це можливість для бізнесу спілкуватися у новому форматі. Це можливість навчитися робити бізнес. Це платформа, де зароджуються нові бізнес-ідеї та бізнес-цінності, які мають всі шанси трансформуватися в реальні проекти. А ще це можливість для бізнесу об’єднатися і стати потужною спільнотою, яка може робити важливі для суспільства справи та змінювати цей світ, – каже Роман Карманнік, директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА.
03.06.2019 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter