В Оршанці понад тисяча прикордонників прийняли військову присягу

У суботу 1 червня в Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені Героя України генерал-майора Ігоря Момота відбулася церемонія складання військової присяги. Як інформують у прес-службі Черкаської ОДА, понад 1000 військовослужбовців строкової служби присягли на вірність українському народові.
В Оршанці понад тисяча прикордонників прийняли військову присягу

Варто зазначити, що до складання присяги, під керівництвом досвідчених офіцерів Головного центру, усі молоді бійці пройшли курс загальновійськової підготовки, у ході якого отримали теоретичні знання і практичні навички.
В Оршанці понад тисяча прикордонників прийняли військову присягу

Урочистості розпочалися на стройовому плацу навчального закладу з внесення бойового прапору. У вітальній промові заступник директора департаменту-начальник управління професійної підготовки та організації освітньої діяльності полковник Олег Фігура привітав молодих прикордонників та зазначив, що військова присяга – це особливий, надзвичайно відповідальний та хвилюючий момент у житті кожного військовослужбовця, а клятва вірності своїй батьківщині споконвічно була і залишиться непорушним словом.
03.06.2019 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter