У ЧДТУ пройшло чергове засідання Студентської ради при ОДА

За інформацією Черкаської ОДА, в Черкаському державному технологічному університеті відбулося чергове засідання Студентської ради при обласній державній адміністрації.

У засіданні взяли участь очільники студентських рад закладів вищої, фахової передвищої освіти області та предстаники управління освіти і науки облдержадміністрації.
У ЧДТУ пройшло чергове засідання Студентської ради при ОДА

Голова Ради V скликання Володимир Півненко прозвітував про основні заходи та проекти проведені Студентською радою. Так, в лютому минулого року було організовано тренінг для представників органів студентського самоврядування Черкащини «Правозахист як основа діяльності ОСС», на якому представники ВМГО «Молодіжна правозахисна агенція», Громадської Ради при Міністерстві Освіти та науки, ГО «Освітня асамблея» та Молодіжного ресурсного центру проводили навчання представників ОСС області.

Представники Студентської ради при ОДА брали безпосередню участь у Днях кар’єри та Дні Європи в Україні, в різноманітних фотовиставках, регіональних форумах за участі роботодавців та представників органів державної та місцевої влади.

Крім того, за особистого сприяння Голови студради при ОДА було ініційовано участь представників ОСС у форумах «Студентство – авангард державотворення» в Києві та Херсоні.

Разом з тим, під час засідання обрали нового голову та президію Ради, якому Володимир і делегував повноваження.

Передвиборча програма студента Черкаського державного технологічного університету Гузенка Віктора отримала переважну більшість голосів. Заступниками голови обласної студради стали: Кусяка Мар’яна, голова ОСС Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та Іщенко Олексій, голова ОСС Черкаського державного бізнес-коледжу, а секретарем – Процідило Анастасія, голова ОСС Черкаського політехнічного технікуму.
30.05.2019 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter