Смілянське лісництво визнано найкращим в Україні за результатами роботи в 2017-2018 роках

Як інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, Смілянське лісництво ДП «Смілянське лісове господарство» – переможець конкурсу Товариства лісівників України на краще лісництво за результатами роботи у 2017 – 2018 роках.

Смілянське лісництво визнано найкращим в Україні за результатами роботи в 2017-2018 роках


Днями були оголошені результати конкурсу Товариства лісівників України на краще лісництво за результатами роботи у 2017 – 2018 роках. Відповідно до положення про щорічний конкурс Товариства лісівників України на краще лісництво на другий етап конкурсу за підсумками роботи лісництв у 2017 – 2018 роках від Волинської, Донецької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Сумської, Харківської, Хмельницької, Черкаської, Чернігівської та Чернівецької обласних рад Товариства лісівників України було подано 11 лісництв лісогосподарських підприємств.

Конкурсна комісія розглянула отримані матеріали і визначила переможців:

Перше місце – Смілянське лісництво ДП «Смілянське лісове господарство» Черкаського ОУЛМГ;

Друге місце – Оникіївське лісництво ДП «Оникіївське лісове господарство» Кіровоградського ОУЛМГ;

Третє місце – Литовське лісництво ДП «Тростянецьке лісове господарство» Сумського ОУЛМГ. Четверте (заохочувальне) місце – поділили між собою Білківське лісництво ДП «Радомишльське лісомисливське господарство» Житомирського ОУЛМГ та Віньковецьке лісництво ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» Хмельницького ОУЛМГ.
30.05.2019 11:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter