Під час першого етапу гідравлічних випробувань у Черкасах виявлено близько 50 поривів

Під час першого етапу гідравлічних випробувань у Черкасах виявлено близько 50 поривів Як інформують у міськраді Черкас, в обласному центрі нині триває перший етап гідравлічних випробувань Черкаської ТЕЦ та КП «Черкаситеплокомуненерго». Нині тест на міцність проходять тепломережі мікрорайону «Хімселище» та Південно-Західного району.

За інформацією КП «Черкаська ТЕЦ», на їх магістралях виникло18 пошкоджень, 12 яких – вже усунуто. Тоді як працівниками КП «Черкаситеплокомуненерго» вже ліквідовано 11 поривів з 27-ми виявлених.

Як зазначає в. о. директора департаменту житлово-комунального комплексу-начальник управління ЖКГ Черкаської міської ради Юрій Панченко, аби максимально скоротити незручності для містян, викликаних гідравлічними випробуваннями, свого часу міська влада запровадила новий підхід до їх проведення, поділивши місто на кілька частин.

Тож обов’язкове тестування мереж здійснюється, згідно з графіком, не загалом по місту, а окремо у визначених мікрорайонах. Таким чином, коли в одній частині Черкас тривають гідравлічні випробування, мешканці решти мікрорайонів отримують гарячу воду.

— Ми відійшли від практики, коли перед початком гідравлічних випробувань припинялось теплопостачання в усьому місті. А потім одна частина Черкас просто чекала, допоки випробування пройдуть в іншій. До того ж тоді техніка і ремонтні бригади працювали на поривах, які були розкидані по усьому місту, що затягувало у часі їх ліквідацію. Технологія поетапного проведення гідравлічних випробувань виправдала себе, тому застосовуватимемо її і цьогоріч, – розповів Юрій Вікторович.

Нині ВП «Черкаська ТЕЦ» перевіряє такі тепломагістралі:

- т/м №3 від ТЕЦ до ТК-320 по проспекту Хіміків, вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській, А. Лупиноса;
- т/м №2 від ТК-614 до ТК-209 по вул. В’ячеслава Чорновола, Чайковського, С.Кішки, Бидгощській, М.Залізняка, В.Галви;
- т/м №7 від ОТН-7 до ТК-721;
- т/м №6 від ТЕЦ до ОТН-9 по проспекту Хіміків;
- т/м №4 від ТК-407 до ТК-418 по вул. 30 років Перемоги, Сумгаїтська, ПЗР;
29.05.2019 20:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter