Черкаські рятувальники провели навчання з гасіння умовної пожежі в готелі "Україна"

Як інформують в управлінні ДСНС у Черкаській області, 28 травня пожежно-рятувальні підрозділи Черкаського гарнізону відпрацювали тактичні схеми по ліквідації умовної пожежі та порятунку людей на об’єкті з масовим перебування людей.

Цього разу, об‘єктом навчань обрано готель «Україна» в якому спочатку пройшли теоретичні заняття, а згодом відбулись і практичні відпрацювання спеціальних бойових вправ.
Черкаські рятувальники провели навчання з гасіння умовної пожежі в готелі "Україна"

Враховуючи, що під час пожеж в готелях, велике значення мають професійні та оперативні дії обслуговуючого персоналу. За штатними інструкціями працівники закладу мають декілька важливих завдань, своєчасно виявити небезпеку, повідомити спеціальні служби, запобігти паніці і забезпечити швидку евакуацію гостей, а також розпочати боротьбу з вогнем. Саме тому під час навчань, цьому етапові також було приділено значну увагу. Адміністрація закладу реалізовувала інструкції на випадок пожежі, а посередники від ДСНС уважно аналізували кожну дію. Від правильності повідомлення до оперативно-координаційного центру Служби порятунку за телефоном «101», і виконання заходів щодо попередження паніки і підготовці шляхів евакуації, до вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння.

У свою чергу пожежно-рятувальні підрозділи виконували спеціальні завдання. Керівництво навчань, постійно ускладнювало завдання, що у свою чергу змушувало проявляти ініціативу та гнучкість у діях керівну ланку. Кожен з підрозділів які брали участь у навчаннях, відпрацював кілька важливих вправ. Серед них найбільш складними були проведення, за кількома схемами, бойового розгортання з постановкою на водне джерело та проведення розвідки з пошуком потерпілих. Значну увагу під час навчань було приділено питанням евакуації людей як через задимлені зони, так і за допомогою спеціальної автомобільної драбини з висот.
29.05.2019 13:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter