Черкаський виконком анулював дозволи на встановлення трьох кіосків

Черкаський виконком анулював дозволи на встановлення трьох кіосків Виконавчий комітет анулював дозволи на встановлення трьох кіосків у Черкасах. Як інформують в міськраді обласного центру, йдеться про ФОП Балосі С.А. по вул. Припортовій біля будинку №18 та ФОП Плодистій С.О. по вул Сумгаїтській, у комплексі із зупинкою громадського транспорту (навпроти магазину «Фуршет». А також – цьому ж підприємцю по вул. 30 –річчя Перемоги, біля будинку №36 у комплексі із зупинкою громадського транспорту.

Як розповів під час розгляду цього питання директор департаменту архітектури та містобудування Черкаської міської ради Артур Савін, власники перших двох об’єкти від часу отримання дозвільних документів (а це – 1,5-2 роки), так і не встановили свої кіоски. Тоді як, згідно правових норм, вони на це мають 6 місяців. Після чого – органи місцевого самоврядування мають право анулювати паспорти прив’язки, що й було зроблено.

А от встановлення кіоску за останньою адресою – по вул. 30-річчя Перемоги, 36, яке розпочалось днями, викликало широкий громадський резонанс в місті. Оскільки власник змонтував металевий каркас майбутнього торгівельного павільйону просто на тротуарі, загородивши жителям повністю пішохідний прохід.

Заступник міського голови Людмила Бордунос обурилась, як таке взагалі можливо, аби встановлення тимчасової споруди відбувалось всупереч усіх можливих норм.

Нагадаємо, що з цього приводу міський голова Анатолій Бондаренко неодноразово акцентував увагу керівників відповідних структурних підрозділів Черкаського міськвиконкому.

Зокрема, щодо ретельної перевірки місць, на які надаються дозволи на встановлення в майбутньому тимчасових споруд. А також – дотримання власниками усіх норм під час їх монтажу та здійснення діяльності.
29.05.2019 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter