4-й IT Career Day в Черкасах відвідали понад 500 учасників

22 травня в черкаській філармонії вчетверте відбувся IT Career Day. Цього разу його відвідали більше 500 учасників. Протягом дня вони могли послухати мотивуючі лекції, спробувати свою удачу у конкурсах, вікторинах, лотереї та навіть позмагатися із чатботом.

Організатором виступила громадська організація Cherkasy IT Cluster .

Захід було поділено на дві частини: експо-зону та спікер-зону.
4-й IT Career Day в Черкасах відвідали понад 500 учасників

В експо-зоні розташувалися зі своїми стендами представники 13 черкаських ІТ-компаній: SPD-Ukraine, eKreative, Master of Code, Interlink, DefaultValue, CoreValue, Bidon, Everlabs, QAMadness, Visual craft, Ringostat, QATestLab, Ringostat, а також банк-партнер заходу Ukrsibbank.

У невимушеній атмосфері відвідувачі мали змогу поспілкуватись із ІТ-фахівцями, дізнатися більше про кожну з компаній, а також подати своє резюме для подальшого працевлаштування у команді.

Другою не менш цікавою частиною стала спікер-зона, де практики ділилися з відвідувачами власними успішними кейсами. Для структурування отриманої інформації, цього року виступи було поділено на три частини: мотивація, освіта та стратегія. Після виступів охочі могли поспілкуватись зі спікерами у форматі питання-відповідь.

На завершення лекцій серед найактивніших слухачів організатори розіграли цінні призи. 12-річний школяр, який поставив найбільше питань спікерам, отримав VR Box. Окрім того, він матиме змогу побувати на екскурсії в одній із найуспішніших ІТ-компаній міста.

- Наша мета - зібрати найактивніші ІТ компанії міста, щоб показати молоді, студентам, школярам, людям, які хочуть перекваліфікуватися, можливості для розвитку, які є в нашому місті, - говорить організаторка заходу, керівник громадської організації Cherkasy IT Cluster Анастасія Негода. - Нам важливо донести, що в місті є ІТ-спільнота, частиною якої може стати кожен. За дослідженнями, сьогодні Черкаси входять десятку міст за кількістю ІТ-спеціалістів. А це значить, що можливості для побудови кар'єри у галузі є не тільки у містах-мільйонниках, а і в менших містах, як Черкаси.
23.05.2019 18:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter