Мер Черкас Бондаренко привітав працівників Черкаського Азоту з Днем хіміка

Мер Черкас Бондаренко привітав працівників Черкаського Азоту з Днем хіміка Як інформують у міськраді Черкас, урочисті збори працівників ПАТ «Азот» з нагоди професійного свята – Дня хіміка відбулися 22 травня на підприємстві.

У своєму виступі голова правління ПАТ «Азот» Віталій Скляров подякував колективу та відзначив, що всупереч негараздам їм спільно вдалося погасити борги, зберегти найбільший серед подібних підприємств обіг продукції, та підняти заробітну плату працівникам. Тож підприємство працює та будує подальші плани розвитку, в тому числі й інвестиційні.

Як почесний гість на святкові заходи був запрошений і міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, адже між містом і підприємством давно встановились дружні, партнерські стосунки.

Від імені Черкаської міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто Анатолій Васильович привітав колектив, відзначивши, що незважаючи на несприятливу ситуацію з розвитком хімічної промисловості в країні, ПАТ «Азот» залишається одним з флагманів галузі та гордістю міста.

Також мер відзначив, що «Азот» та Черкаська міська рада давно є партнерами як у проведенні загальноміських свят, так і у вирішенні питань інфраструктури міста.

З нагоди професійного свята працівники ПАТ «Азот» отримали з рук очільника міста почесні грамоти виконавчого комітету та цінні подарунки.

“Найбільшою цінністю будь – якого підприємства чи установи є люди, – зазначив Анатолій Бондаренко, вітаючи колектив. – Тому від матеріальної задоволеності їх, від їх кваліфікації та професійності, від їх згуртованості та відданості справі залежить добробут підприємства, міста та країни в цілому”.
23.05.2019 08:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter