Forward Вank оголосив про відкриття Центру обслуговування клієнтів європейського зразка у Черкасах

Близько двохсот мешканців Черкас та області зможе прийняти на роботу в 2019 році один із лідерів українського фінансового ринку – «Форвард Банк». Цьогоріч він планує розширення мережі своїх підрозділів як на Черкащині, так і по всій Україні.

Так, у нашому місті на вул. Грушевського, 73 Forward Bank відкрив Центр обслуговування клієнтів. Про це 20 травня 2019 року офіційно оголосили представники фінансової установи. Оператори Центру обслуговування клієнтів Forward Bank здійснюють цілодобову підтримку клієнтів банку з усієї України: надають інформацію про послуги Банку, проводять дистанційний продаж продуктів і послуг, допомагають клієнтам оперативно вирішувати фінансові питання.
Forward Вank оголосив про відкриття Центру обслуговування клієнтів  європейського зразка у Черкасах

«Протягом 2019 року наш Центр у Черкасах планує суттєве розширення напрямів діяльності та активний набір співробітників на Черкащині. Для цього ми продовжимо активну співпрацю з провідними вищими навчальними закладами міста, а також іншими державними установами міста й області», — розповів Андрій Кисельов, голова правління Forward Вank, який завітав до Черкас на відкриття підрозділу.

Важливо, що Forward Вank вже кілька років присутній у нашому регіоні – в Черкасах і області працюють міні-офіси та відділення фінансової установи.

«Мені приємно, що керівництво банку, акціонери обрали саме наше місто, це говорить саме про те, що нас визнають, те що нам довіряють і це говорить про те, що ми працюємо на перспективу», – сказав заступник міського голови Ігор Волошин, якій відвідав офіційне відкриття Центру.

Як розповіла начальник Центру обслуговування клієнтів Галина Ткаченко, Центр працює відповідно до найвищих європейських стандартів якості обслуговування. Кадрова політика банку направлена на навчання та розвиток професійних компетенцій, заохочення кар'єрного зростання співробітників через систему мотивації та програм довгострокового розвитку персоналу. У Forward Bank визнають і цінують досягнення кожного працівника, заохочують ініціативу та творчий підхід, створюють своїм працівникам максимально зручні умови праці, що сприяють реалізації та розвитку їхнього професійного й особистісного потенціалу.
Forward Вank оголосив про відкриття Центру обслуговування клієнтів  європейського зразка у Черкасах

Наталія Рогова, директор Черкаського інституту банківської справи, висловила думку, що розширення присутності Forward Bank позитивно відіб’ється на зайнятості майбутніх фахівців, яких готує цей вищий навчальний заклад: «Дуже добре, що у нас в Черкасах на сьогоднішній день відкривається нова платформа працевлаштування для фахівців, яких ми готуємо. Студенти зараз із задоволенням ідуть працювати, починаючи з другого курсу».

Оксана Щербак, директор Черкаського міського центру зайнятості зазначила, що розширення представництва фінансової установи у регіоні — позитивний сигнал для ринку праці, адже це сприятиме працевлаштуванню кваліфікованих фахівців, які мають досвід роботи у банківських установах та кол-центрах, мають гарні професійні навички спілкування з людьми.

За класифікацією Національного банку України Forward Bank входить до групи банків з іноземним капіталом, є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб України.

Нагадаємо, у I кварталі 2019 року Forward Bank продемонстрував прибуток розміром 9 млн грн. Станом на 01.05.2019 р. активи банку складають 1 820 млн грн., регулятивний капітал Банку – 258 млн грн, статутний капітал (зареєстрований і незареєстрований) — 1 153 млн грн, кошти фізичних осіб — 1 447 млн грн, кредитний портфель — 1 717 млн грн. Ліцензія НБУ № 226 від 30.10.2014 р.
21.05.2019 14:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter