В Оршанці під Черкасами відбувся черговий випуск прикордонників

У Головному центрі підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота відбувся урочистий захід з нагоди випуску прикордонників. У цей день Державна прикордонна служба України поповнила свої лави вмотивованими прикордонниками. Відповідні Свідоцтва про закінчення навчання отримали більше 90 військовослужбовців, які проходили підготовку за спеціальністю «Молодший інспектор прикордонної служби».
В Оршанці під Черкасами відбувся черговий випуск прикордонників

Також разом з молодшими інспекторами закінчили навчання прикордонники нової формації, які прийшли на службу за результатами вступної кампанії проекту «Нове обличчя кордону». Впровадження цього проекту передбачає створення підрозділів нового формату, які забезпечать високий рівень довіри громадськості, викорінення будь-яких проявів корупції і високі стандарти діяльності, що відповідають європейським нормам.

Під час проведення урочистого заходу на стройовому плацу з привітальним словом до випускників звернувся начальник Головного центру полковник Дмитро Коцеруба: «Сьогодні у нас знаменна подія – черговий випуск прикордонників. У непростий для країни час ви будете нести службу по охороні державного кордону. Попереду чимало випробувань, але отримані знання та ваша наполегливість дозволять вам з честю і гідністю виконати всі поставлені перед вами завдання. Щиро вітаю всіх із цією знаменною подією, бажаю вам міцного здоров’я, щастя, миру та благополуччя!» Після побажань та настанов молодим прикордонникам вручили свідоцтва про закінчення навчання за відповідними програмами підготовки.
21.05.2019 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter