1 червня в Долині троянд проходитиме фестиваль тимбілдингу «Summer Challenge»

1 червня в Долині троянд проходитиме фестиваль тимбілдингу «Summer Challenge»Як інформують у міськраді Черкас, 1 червня 2019 року мальовнича Долина троянд у Черкасах перетвориться на одну велику арену, що об’єднує людей довкола благодійної мети. Цього дня в місті відбудеться наймасштабніший фестиваль тимбілдингу «Summer Challenge». Як наголошують організатори, захід відкриє не лише літо, а й яскраві емоції, корисні знання й нечувані пригоди.

Його організовує команда відомого event-агентства міста «KasyaNova Event» за масштабної підтримки волонтерів і громадських активістів. Захід відбудеться уже вчетверте. Він об'єднує бізнес, благодійність, спорт, екстрим, музику, науку й розваги у єдину подію, яка щороку всі здобутки й заробітки спрямовує на благодійність.

Так, у 2016 році організатори фесту спрямували кошти на чотири соціальні проекти, за які у запеклих батлах боролися представники місцевого бізнесу. Завдяки цьому тоді підтримали проект створення тактильних книжок для слабозорих і незрячих дітей, заснування школи раннього особистісного розвитку, проект соціальної допомоги адаптації демобілізованих учасників бойових дій в мирному житті та школу самозахисту для жінок Анни Тарапати.

Наступного, 2017 року, грошову підтримку спрямували на арт-майстерню «Подаруй посмішку» для онкохворих дітей (автор Вікторія Гуро) та проект «Насильству немає виправдання» для протидії насильству та подолання гендерної нерівності жінок, роботи Кризового жіночого центру.

– Торік зусиллями, без пафосу, майже всього міста на «Summer Challenge» ми зібрали понад 95 тисяч гривень для потреб пацієнтів неонатального центру Черкаської обласної дитячої лікарні. Ми закупили життєво необхідне обладнання (пульсометри та датчики, електровідсмоктувач, електронні ваги та ін.) для передчасно народжених дітей. У 2019 ми вже просто не можемо дозволити собі зупинитися, тож ставимо за мету придбати візуалізатор вен для пацієнтів того ж неонатального центру, адже пам’ятаємо, що 1 червня – це не просто традиційний день усезагального командотворення, це ще День захисту дітей. Тих малюків, за чиї життя варто боротися, – відзначає ідейна натхненниця фестивалю і його засновниця Ольга Касьянова.
21.05.2019 08:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter