У міськраді Черкас відзначили День вишиванки

Як інформують у міськраді Черкас, щороку в третій четвер травня у світі відзначають День вишиванки. Це свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Це свято може відзначити кожен охочий, вдягнувши на роботу, навчання чи на зустріч із друзями українське національне вбрання.
Скористалися нагодою і працівники Черкаської міської ради. 16 травня разом із міським головою Анатолієм Бондаренком прийшли на роботу у вишиванках.
У міськраді Черкас відзначили День вишиванки

«Надзвичайно приємно сьогодні бачити велику кількість жителів нашого міста в українському національному одязі. Наша вишиванка – це генетичний код нації. У цей день хочеться побажати черкащанам не тільки яскравих кольорів на вишиванках, а й і яскравих барв у житті», - зазначив міський голова.

«Я хочу, щоб вишиванка була не лише одягом, не лише зовнішнім зображенням, а була в кожного з нас у серці. Тому що коли українець є щирим і має українські цінності в серці і любов до свого міста, тоді буде успішне місто і успішна країна», - додав заступник міського голови Ігор Волошин.
16.05.2019 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter