Управителем багатоквартирних будинків у Черкасах буде ТОВ «Сантехбудконструкція»

Управителем багатоквартирних будинків у Черкасах буде ТОВ «Сантехбудконструкція»Як інформують у міськраді Черкас, сьогодні виконавчий комітет підтримав проект рішення щодо призначення управителя багатоквартирних будинків.

Відповідний документ був підготовлений за результатами проведеного конкурсу, де найбільшу кількість балів по всім винесеним лотам – житловим будинкам у різних частинах міста – набрало ТОВ «Сантехбудконструкція».

Тож, відповідно до протоколу засідання комісії з призначення управителя багатоквартирних будинків міста Черкаси та проголосованого сьогодні рішення виконкому, повноваження з обслуговування усіх багатоквартирних будинків, якими раніше опікувались СУБи, крім ОСББ та ЖБК, передається на переможця конкурсу – ТОВ «Сантехбудконструкція».

Заступника міського голови Людмилу Бордунос, яка є куратором галузі ЖКГ, визначено уповноваженою особою від виконавчого комітету, яка підписує договори про надання послуги за кожним багатоквартирним будинком, що входив в об’єкт конкурсу, від імені співвласників, строком на 1 рік.

Тоді як департаменту житлово-комунального комплексу доручено після укладання договорів, забезпечити розміщення інформації про управителя на офіційному веб-сайті Черкаської міської ради та в кожному конкретному будинку (на прибудинковій території), зокрема на інформаційних стендах у під’їздах будинків та біля них, відповідного оголошення, що має містити інформацію про повне найменування управителя, його контактні телефони, номер та дату укладення договору, ціну послуг.

А комунальні підприємства «Придніпровська служба утримання будинків» та «Соснівська служба утримання будинків» мають не пізніше 31 травня цього року передати акти приймання-передачі товариству з обмеженою відповідальністю «Сантехбудконструкція» технічну документацію на будинки.

Під час обговорення міський голова Анатолій Бондаренко закликав жителів Черкас створювати в своїх будинках ОСББ. Таким чином, беручи відповідальність за умови та майбутній розвиток своїх багатоповерхівок.

З боку міської влади Анатолій Васильович пообіцяв подальше всебічне сприяння і фінансову підтримку ініціативам мешканців.

Зокрема, зауважив, що за результатами першого півріччя – при перегляді бюджету – ініціюватиме перед членами виконавчого комітету і депутатським корпусом внесення додаткових коштів на співфінансування робіт з капітального ремонту в будинках ОСББ.

Нагадаємо, що вже 11 років поспіль у місті діє відповідна міська програма підтримки ОСББ. Проте саме за головування Анатолія Бондаренка впродовж 2016-2018 років об’єднання співвласників багатоквартирних будинків отримали рекордну суму з міського бюджету – майже 35 мільйонів гривень.
15.05.2019 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter