1 червня в Черкасах проходитиме бізнес-форум OPEN BIZ

1 червня в Черкасах проходитиме бізнес-форум OPEN BIZЯк інформують організатори, 1 червня в Черкасах проходитиме бізнес-форумі OPEN BIZ.

Захід відбудеться в межах міського фестивалю тимбілдингу «Summer Challenge», який уже четвертий рік поспіль перетворює Черкаси на платформу для обміну досвідом, «боротьби» за соціальні проекти та самовдосконалення. За словами організаторів - команди провідного event-агентства міста Черкаси «KasyaNova Event», участь у цьому заході просто мають взяти представники малого й середнього бізнесу міста, а особливо корисним форум стане для тих, хто лише збирається відкривати власну справу або ж прагне зрушити з мертвої точки те, що вже давно мало б приносити прибуток.

Уперше «живе навчання» у форматі бізнес-форму на фестивалі «Summer Challenge» запровадили торік. Майданчик передбачав «open air» формат, представлення лише практичних кейсів, спілкування між учасниками-бізнесменами й спікерами «без краваток» і протокольних промов. Тоді до Черкас навчати брендувати, продавати і при цьому заробляти приїхали ТОП-10 спікерів із Києва, Львова та Черкас. Цьогоріч форум OPEN BIZ розширює свої масштаби. Так, бізнес-форум передбачає 300 учасників зі всієї країни, 12 експертів із різних бізнес-галузей, які 9 годин передаватимуть допитливим та активним підприємцям, теперішнім і майбутнім, увесь концентрат власного досвіду.

- На фестивалі «Summer Challenge» ми вчимо представників бізнесу й містян командотворенню, надихаємо об’єднуватися заради спільної мети й створювати мережу довгострокового й надійного партнерства. Тому бізнес-форум OPEN BIZ важливий, адже це потужний нетворкінг, корисні знайомства, нові партнери та клієнти, унікальні знання та інсайти, - наголошує ідейна натхненниця фестивалю і його засновниця Ольга Касьянова.
14.05.2019 17:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter