Черкаському КП "Комбінат комунальних підприємств" придбали новий автобус

Черкаському КП "Комбінат комунальних підприємств" придбали новий автобус За інформацією міськради Черкас, для потреб КП «Комбінат комунальних підприємств» придбали новий автобус. Його використовуватимуть для перевезень родичів померлих. Востаннє подібну техніку сюди купляли понад 25 років назад.

Як розповів очільник підприємства Анатолій Бейн, його вартість становить 1 мільйон 900 тисяч гривень. Фінансування на це передбачили в бюджеті Черкас. Для доїзду до міських кладовищ послугою з перевезення щодня користувалися, щонайменше, двічі в день.

– Такий автобус давно на часі, люди, які хоронять своїх близьких, зазвичай, замовляють і транспортні послуги, – коментує він.

За його словами, дещо раніше для цього комунального підприємства придбали новий сміттєвоз. Невдовзі в їхньому арсеналі з’явиться 50 нових контейнерів для збору твердих побутових відходів.

– Ми й надалі продовжимо оновлювати матеріально-технічну базу наших комунальних підприємств, – зазначає заступник міського голови Ігор Волошин. – Це є одним із пріоритетів у роботі міського голови Анатолія Бондаренка.
14.05.2019 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter