У Каневі відбувся ХІ-й Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі»

Одна легеня – не перепона, якщо ти любиш співати, в інвалідному візку теж можна виконувати хореографічні «па», а при ДЦП можливо освоїти музичний інструмент… У цьому переконували канівців учасники ХІ-го Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі», що проходив у Каневі протягом 10-11 травня.
У Каневі відбувся ХІ-й Всеукраїнський фестиваль творчості людей з інвалідністю «Дніпровські хвилі»

Прикметно, що цього разу участь у фестивалі, який проходив в нашому місті вже в одинадцяте, взяли представники із 11 областей України.

- Черкащина, Київщина, Вінничина, Хмельниччина, Одещина, Сумщина, Харківщина, Дніпропетровщина, Чернігівщина, Полтавщина та Волинь. Всього до нас приїхало 106 учасників, - інформує організатор фестивалю, голова Канівської громадської організації для осіб з інвалідністю Наталія Капустян.

Більше сотні людей, кожен з яких має статус інваліда.

- Незрячі, глухонімі, онкохворі, люди з хворобами Дауна, ДЦП, епілепсією, - перераховує діагнози учасників фестивалю Н.Капустян. – Їм не те, що взяти участь у такому заході складно, а взагалі наважитися покинути свій дім і кудись поїхати за сотні кілометрів. Але ці люди мають напрочуд сильну волю і доводять кожному й самим собі щодня, що який би страшний діагноз не був – він не вирок.

Свої таланти українці демонстрували у різних жанрах: піснях, танцях, читанні віршів та гуморесок, ставленні театральних сценок та пантомім. А в холі будинку культури було представлено виставку творчих поробок, адже більшість з них - ще й знані майстри з рукоділля: вишивання, плетіння, в’язання тощо.

Зустрічав артистів повен глядацький зал міського будинку культури. Люди радо вітали та підтримували кожного учасника оплесками та вигуками «Браво!».

Серед гостей були й численні благодійники та спонсори фестивалю. Це, зокрема, заступник міського голови Наталія Матінова, представник Всеукраїнської організації інвалідів Сергій Каштан, помічник народного депутата Владислава Голуба Олена Радченко, представник Аграрної партії України Галина Москаленко, депутат Канівської міської ради Олександр Корнієнко, представник благодійного фонду «Разом» мецената Людмили Русаліної Богдан Припіяло.
13.05.2019 15:05
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter